• Demo Hotel Bodrum

3.500TL

en düşük kişi başı

2 Gün
Ege
42

 FIRSAT

ASSOS CUNDA ADASI KAZDAĞLARI BEHRAMKALE TURU


  • ASSOS
  • CUNDA ADASI
  • KAZDAĞLARI
  • BEHRAMKALE
  • AKÇAY
Cunda Adası, Ayvalık koyunda yer alan ve Ayvalık Adaları olarak adlandırılan irili ufaklı 22 adadan biri. Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı olan bu 22 adanın içerisinde yerleşime açık tek ada olan Cunda, Türkiye’nin Ege Denizi’nde bulunan Gökçeada, Bozcaada ve Uzunada’dan sonra gelen dördüncü büyü

ASSOS - CUNDA ADASI - KAZDAĞLARI- BEHRAMKALE TURUFIRSAT TUR | 1 GECE 2 GÜN 

SADECE 3500 TL


TERMAL OTEL KONAKLAMA AYRICALIĞI!

ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI ve SAATLER
06:15 F.ALTAY (Pamukkale Yazıhanesi Önü)
06:25 ÜÇYOL(Pamukkale Yazıhanesi Önü)
06:35 ŞİRİNYER(Velioğlu Ekmek Fırını Ömü)
06:45 KONAK (YKM Önü)
07:05 BOSTANLI (İskele Önü)
07:15 KARŞIYAKA (Sahil Anıt Önü)
07:30 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastanesi Önü)
08:00 MANİSA (Eski Garaj-İtfaiye-5M Migros)


Tüm Kartlara 3-6-9-12 Taksit İmkanı!

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün:

Siz değerli misafirlerimizle buluştuktan sonra, tarihte ‘İDA’ adıyla bilinen 1700m yüksekliğe ulaşan, Türkiye’nin oksijen deposu Kazdağlarına doğru yola çıkıyoruz. Hasan ve Emine’nin hazin öyküsüne adını vermiş Hasan Boğuldu Gölet’ini ve Kızılkeçili Çay’ı üzerinde yer alan Sutüven Şelalesi’ni ziyaret ediyoruz. Kazdağları’nın muhteşem doğasında serbest zaman geçirdikten sonra Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Cunda Ada’sına gidiyoruz. Türkiye’nin ilk boğaz köprüsünden geçerek, bir zamanlar Rum vatandaşlarımızın yaşadığı Cunda (Alibey) Adası’na varıyoruz. Geleneksel mimarisine tanık olacağımız Cunda’nın sokaklarını keşfediyor öğle yemeğimizi burada alıyoruz. Cunda’dan yola çıkarak konaklayacağımız Güre Termal Resort Otel’e giriş yapıyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama.Konaklama: Güre Termal Resort Otel vb.
2. Gün:

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, dileyen misafirlerimiz rehberimizin belirlediği otelden çıkış saatine kadar yüzme fırsatı bulabilirler. Otelimizden ayrıldıktan sonra tarihe yolculuğumuz başlıyor. Edremit Körfezi ile Midilli Adası karşısında bulunan, volkanik bir dağın eteğinde kurulmuş antik çağın en önemli yerleşimlerinden olan Asos’un Behramkale köyüne vardıktan sonra, köyün girişinde aracımızı bırakıp dileyen misafirlerimizle 238m yükseklikte andazit bir kayaç üzerine kurulmuş olan Asos Antik Kenti’nin akropolünü ve Athena Tapınağı’nı görüyoruz. Rehberimizin verecek olduğu Behramkale köy içindeki serbest zamanda bölgenin meşhur fincanda pişen damla sakızlı türk kahvesini tadabilir, alışveriş yapabilirsiniz. Gezi programımızın son durağı olan Şeytan Sofrası’na gidiyor tüm çevre adalara hakim olan bu tepeden muhteşem manzara eşliğinde kahvemizi yudumluyoruz. Şeytanın ayak izi olduğuna inanılan bu tepeden ayrılıyor İzmir’e dönüş yolumuza çıkıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir sonraki turda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.Konaklama: Konaklama Yoktur.
DAHİL OLANLAR:
*Lüks otobüslerle ile ulaşım ve turlar
*Rehberlik hizmeti
*1 Sabah Kahvaltısı ve 1 Akşam Yemeği (Otelde)
*1 Gece YP Konaklama
*Seyahat sigortası

HARİÇ OLANLAR:
*Öğle ve akşam yemekleri
*Kazdağları Transfer ve Giriş (150TL)
*Müze ve ören yeri giriş ücretleri

EK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza son gün kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
MÜŞTERİ, işbu Sözleşme konusu hizmetin nitelikleri, satış bedeli ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin detaylı bilgiler içeren broşürü okuyup bilgi sahibi olduğunu; yurtdışı konaklamalarında tur kalkış tarihinden itibaren en az altı ay geçerli ve sınır kapılarında giriş çıkış kaşesi basılabilmesi için en az iki sayfalık boş sayfası bulunan pasaportunu, geçerli vizesini ve nüfus cüzdanını, Kıbrıs turlarında ise nüfus cüzdanını yanında bulunduracağını, pasaport ile ilgili herhangi bir muamele eksikliğinden veya MÜŞTERİ'nin kendinden kaynaklanan kişisel nedenlerle (vergi borcu, vize eksikliği, herhangi bir devlet kurumunun izin vermemesi vb.) çıkışının engellenmesi veya Türkiye'den çıkış yapılan ülkede pasaport, vize ve benzeri muamele eksiklikleri ve/veya aykırılıkları nedeniyle ülkeye girişin engellenmesi durumunda Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğu doğmayacağını; bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu; MÜŞTERİ yanında bulunan eşyaları takip ve kontrol etmekle yükümlü olduğunu, tur esnasında kaybolan, hırsızlık konusu olan, zayi olan eşyalardan Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin veya çalışanlarının hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğunun bulunmadığını, belirtilen nedenlerle Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'ye ve/veya çalışanlarına karşı talepte bulunmayacağını; işbu Sözleşme'nin imzası ile konaklayacağı tesisin ve seyahat edeceği aracın tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla yükümlü olduğunu; tur lideri, tesis, acente ve ulaşım aracı yetkililerince satın alınan hizmetle ilgili olarak bildirilen kurallara uyacağını, üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atmayacağını ve üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atması halinde doğabilecek maddi/manevi tüm zararlardan şahsen ve birinci derecede sorumlu olacağını, aksi halde Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin Sözleşme konusu hizmeti ifa etmeyeceğini ve bu nedenle MÜŞTERİ'nin iade hakkının bulunmadığını; MÜŞTERİ'nin işbu Sözleşme konusu Paket Tur kapsamı dışında alacağı ekstra yiyecek-içecek, kişisel harcamalar ve program dışı tüm mal ve hizmetlerin bedelinin kendisi tarafından ödeneceğini; ifa edilen hizmetin ayıplı olduğundan bahisle hizmeti kullanmayı sonlandırması halinde işbirliği yapma ve özenli davranma borcu gereği Paket Tur Düzenleyicisi veya ACENTE yetkilisine ve konakladığı otele sona erme sebeplerini yazılı olarak bildireceğini, aksi halde hizmeti alıp kullanmış addolunacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 18 Kişi dir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden bigezentur.com kesinlikle sorumlu değildirAcenta yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acenta'ya müşterileri gönderebilir bu sayede müşterinin tatil planı bozulmamış olur.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#42
LOKASYON:
Ege
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliğine bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 3 gün (72 Saat) kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 3 günden az kalması durumunda iptal etme hakkı bulunmamaktadır. Kapora iadesi veya tur ücreti iadesi yapılmaz.
3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın