• Demo Hotel Bodrum
Antalya Olympos Alanya Demre Turu (2 Gece Konaklamalı)Antalya Olympos Alanya Demre Turu (2 Gece Konaklamalı)Antalya Olympos Alanya Demre Turu (2 Gece Konaklamalı)

3.999TL

en düşük kişi başı

3 Gün
Akdeniz
134

3.999TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.


 FIRSAT

Antalya Olympos Alanya Demre Turu (2 Gece Konaklamalı)


Olympos Dağı- Düden Şelalesi- Kurşunlu Şelalesi- Yivli Minare
Saat Kulesi- Aspendos Tiyatrosu- Su Kemerleri- Side
Manavgat Şelalesi- Alanya Kalesi- Damlataş Mağarası- Kleopatra Plajı-Demre-Üçağız-Kekova-Kaleköy-Kaputaş Plajı

ANTALYA - OLYMPOS - ALANYA - DEMRE TURU

2 Gece 3 Gün

KEMER
 ELDER RESORT HOTEL KONAKLAMA 

                                                                                                                           OTELİMİZİ BURAYA TIKLAYARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ!

Olympos Dağı- Düden Şelalesi- Kurşunlu Şelalesi- Yivli Minare
Saat Kulesi- Aspendos Tiyatrosu- Su Kemerleri- Side
Manavgat Şelalesi- Alanya Kalesi- Damlataş Mağarası- Kleopatra Plajı-Demre-Üçağız-Kekova-Kaleköy-Kaputaş Plajı


Kalkış Yerleri ve Saatleri
23:00 Mavişehir Mavibahçe Avm önü
23:10 Bostanlı İskele Önü
23:15 Karşıyaka Anıt Önü
23:30 Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi Acil Önü
00.00 Üçyol Pamukkale Yazıhanesi Önü
00:20 F.Altay Pamukkale Yazıhanesi Önü


ÖNERİLERİMİZ:
Olimpos Plajı sit alanı olması nedeniyle şemsiye,kafe,beach vb. olanaklar yoktur.
Misafirlerimizden isteyenler yanında şemsiye,kamp sandalyesi vb. ekipmanları getirebilir.
Olimpos Plajı ve Olimpos Sahiline giriş yapmak için müzekart gereklidir.


ÖNEMLİ DETAYLAR:
-Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilmez.
-Araçlarımız belirlenen noktalardan, belirlenen saatlerde hareket ederler. Hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında olmanız ricamızdır. Geç kalan ve tura katılmayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklardır.
-Tur kalkış tarihinden önce, araçtaki görevli personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında verdiğiniz numaraya kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz numaranın doğru olmasına lütfen dikkat edin. Aksi taktirde aramızda oluşan iletişimsizlik için sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.
-18 Yaş altı reşit sayılmayan misafirlerimizden anne veya babalarıyla beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamenin seyahat sırasında yanında bulundurmaları zorunludur. -Rehber, hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü taktirde tüm programı tamamlamak kaydı ile zamanlama ve program akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
-Programda belirtilen oteller, restoranlar herhangi bir problem karşısında, standartları ve mevkiileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
-Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri olarak paket halindedir, ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Bazı konaklamalı turlarımızın ulaşımsız satışı mevcuttur.
-Yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde, satın alınan tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal edilebilir. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden haber verme yükümlülüğü bize aittir.
-Mücbir sebeplerden -hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, misafirlerin rehberin verdiği zamanlara uymama gibi- gezilemeyen yerlerden, şirketimiz sorumlu değildir.
-Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
-T.C Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz programlarımızda ayrıca bir fark ödemezler. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeni ile müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü, bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İZMİR-ANTALYA-OLYMPOS DAĞI-ALANYA

Belirlediğimiz biniş yerlerinden misafirlerimizi alıyoruz ve Aydın, Denizli Karayolu üzerinden seyahatimize başlıyoruz. Yolda vereceğimiz gerekli molalarımızın ardından Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste alıyoruz ve Antalya`ya ulaşıyoruz. Gezimize Olympos Dağı ile başlıyoruz. Türkiye`nin denize en yakın, en yüksek dağına, mitolojik Tahtalı zirvesine Teleferik ile çıkıyoruz ve 2365 metre yükseklikte sabah kahvelerimizi yudumluyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte zirveden ayrılıyor ve teleferik ile tekrar aşağıya iniyoruz. Olympos Dağı gezimiz sonrasında Antalya`nın doğa harikası şelalelerini görmek üzere ilk durağımız olan yeşilin her tonunu bünyesinde barındıran ve Antalya'nın en sakin yürüyüş rotalarından birisine ev sahipliği yapan Kurşunlu Şelalesi'ne hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz serbest öğle yemeği molamızın ardından Rehberimiz eşliğinde yapacağımız yürüyüş ile birlikte güzel fotoğraflar çekerek gezimizi tamamlıyor ve rotamızı Düden Şelalesi`ne çeviriyoruz. Yeşilin her tonunu bünyesinde barındıran ve Antalya'nın en sakin yürüyüş rotalarından birisine sahip Düden şelalesini geziyor ve rotamızı Antalya şehir merkezine çeviriyoruz. Roma, Bizans, Anadolu Selçuklu ve Osmanlı döneminin bıraktığı tüm mirasları cömert bir şekilde asırlardır bizlere sunan tarihi Kaleiçi'nde yapacağımız yürüyüş esnasında Hadrian Kapısı'nı Yivli Minare`yi, ve Saat Kulesi`ni görerek gün batımı eşliğinde günümüzü sonlandırıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

2. Gün: ASPENDOS-MANAVGAT-KLEOPATRA-DAMLATAŞ

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan Aspendos Tiyatrosu'nu ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Dünya üzerinde ayakta kalmayı başarabilmiş Roma tiyatroları arasında bir şaheser olarak kabul edilen bu büyüleyici yapıyı ve mitolojik hikayelere konu olan Su Kemerleri'ni gördükten sonra Side`ye doğru hareket ediyoruz. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz Side Ören Yeri gezimizde Apollon ve Athena Tapınaklarını, Roma Caddesi'ni ve en az Aspendos kadar göz dolduran Antik Tiyatro'yu ziyaret ettikten sonra Manavgat Şelale'si için yola çıkıyoruz. Manavgat çayı üzerinde genişliği ve suyunun soğukluğu ile aklımıza kazınan şelale manzarasında vereceğimiz serbest zamanda öğle yemeğimizi alıyor ve ardından Alanya`ya doğru hareket ediyoruz. Alanya'ya vardığımızda otobüsümüz ile panaromik olarak Alanya Kalesi'ni gördükten sonra kalenin eteklerinde yer alan Kızıl Kule'yi ve Selçuklu Dönemi'nde inşa edilen Tarihi Tersane'yi ziyaret ederek fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından Türkiye'de var olan tüm mağaralar içinde, hava kalitesi ve sarkıtların güzelliği ile ayrı bir üne sahip Damlataş Mağarası'nı ziyaret ederek, Alanya'nın en meşhur plajlarından birisi olan Kleopatra Plajı'nda yüzme molası vereceğiz. Rehberimizin belirleyeceği saatte yeniden buluşarak otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. Gün: KEKOVA-KAŞ-KAPUTAŞ-İZMİR

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Keyifle gerçekleştireceğimiz yolculuğumuzun ardından ilk olarak tekne turumuza başlamak üzere Üçağız limanına kısa bir yolculuk yapıyoruz. Turumuz esnasında Kekova Adası'nı, batık antik şehir kalıntılarını ve Kaleköy'ü (Simena) görüp fotoğraflıyoruz. Verecek olduğumuz yüzme molaları ve teknede gerçekleştireceğimiz öğle yemeğimizin ardından Üçağız'dan ayrılıp, Kaş’a gitmek üzere otobüsümüze geçiyoruz. Kaş’a ulaşıp, Atatürk heykeli ve tören alanını görüp, begovillerle bezeli çarşı caddesinde yürüyor, ev tipi likya mezar örneğini görüp, Meis Adasına karşı çaylarımızı yudumlayarak sahilinde keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Kaş’taki serbest saatimiz sonrası Kaputaş Koyu’nun eşsiz manzarasını panoramik olarak görüyor ve gerekli molaların ardından İzmir`e ulaşarak bir dahaki BİGEZEN TUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz. 

DAHİL OLANLAR:
Otobüs ile ulaşım
Hotelde 2 gece konaklama
Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (2) ve Akşam Yemeği (2)
Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
Zorunlu seyahat sigortası

HARİÇ OLANLAR:
İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
Tüm öğle yemekleri ve içecekler
Müze ve Ören yeri ve Milli Park giriş ücretleri
Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
Olympos Dağı Teleferik ücreti
Kekova Tekne ücreti (yemekli)

EK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

1- Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

2- Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

3-Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza son gün kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

4-MÜŞTERİ, işbu Sözleşme konusu hizmetin nitelikleri, satış bedeli ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin detaylı bilgiler içeren broşürü okuyup bilgi sahibi olduğunu; yurtdışı konaklamalarında tur kalkış tarihinden itibaren en az altı ay geçerli ve sınır kapılarında giriş çıkış kaşesi basılabilmesi için en az iki sayfalık boş sayfası bulunan pasaportunu, geçerli vizesini ve nüfus cüzdanını, Kıbrıs turlarında ise nüfus cüzdanını yanında bulunduracağını, pasaport ile ilgili herhangi bir muamele eksikliğinden veya MÜŞTERİ'nin kendinden kaynaklanan kişisel nedenlerle (vergi borcu, vize eksikliği, herhangi bir devlet kurumunun izin vermemesi vb.) çıkışının engellenmesi veya Türkiye'den çıkış yapılan ülkede pasaport, vize ve benzeri muamele eksiklikleri ve/veya aykırılıkları nedeniyle ülkeye girişin engellenmesi durumunda Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğu doğmayacağını; bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu; MÜŞTERİ yanında bulunan eşyaları takip ve kontrol etmekle yükümlü olduğunu, tur esnasında kaybolan, hırsızlık konusu olan, zayi olan eşyalardan Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin veya çalışanlarının hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğunun bulunmadığını, belirtilen nedenlerle Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'ye ve/veya çalışanlarına karşı talepte bulunmayacağını; işbu Sözleşme'nin imzası ile konaklayacağı tesisin ve seyahat edeceği aracın tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla yükümlü olduğunu; tur lideri, tesis, acente ve ulaşım aracı yetkililerince satın alınan hizmetle ilgili olarak bildirilen kurallara uyacağını, üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atmayacağını ve üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atması halinde doğabilecek maddi/manevi tüm zararlardan şahsen ve birinci derecede sorumlu olacağını, aksi halde Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin Sözleşme konusu hizmeti ifa etmeyeceğini ve bu nedenle MÜŞTERİ'nin iade hakkının bulunmadığını; MÜŞTERİ'nin işbu Sözleşme konusu Paket Tur kapsamı dışında alacağı ekstra yiyecek-içecek, kişisel harcamalar ve program dışı tüm mal ve hizmetlerin bedelinin kendisi tarafından ödeneceğini; ifa edilen hizmetin ayıplı olduğundan bahisle hizmeti kullanmayı sonlandırması halinde işbirliği yapma ve özenli davranma borcu gereği Paket Tur Düzenleyicisi veya ACENTE yetkilisine ve konakladığı otele sona erme sebeplerini yazılı olarak bildireceğini, aksi halde hizmeti alıp kullanmış addolunacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

5-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

6-Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

7-Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 18 Kişi dir.

8-Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden bigezentur.com kesinlikle sorumlu değildir.

9-Acenta yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acenta'ya müşterileri gönderebilir bu sayede müşterinin tatil planı bozulmamış olur.

10-Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

11-Konaklamalı turlarda 0–12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

12-T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TAVSİYELER

1-Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

2-Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

1-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

2-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

3-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turlasana sorumlu değildir.

4-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

KULLANILACAK ARAÇLAR

1-Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır. 
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#134
LOKASYON:
Akdeniz
BULUŞMA:
Kalkış Yerleri ve Saatleri
23:00 Mavişehir Mavibahçe Avm önü
23:10 Bostanlı İskele Önü
23:15 Karşıyaka Anıt Önü
23:30 Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi Acil Önü
00.00 Üçyol Pamukkale Yazıhanesi Önü
00:20 F.Altay Pamukkale Yazıhanesi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliğine bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 7 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 7 günden az kalması durumunda iptal etme hakkı bulunmamaktadır. Kapora iadesi veya tur ücreti iadesi yapılmaz.
3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın