• Demo Hotel Bodrum
 Olympos Adrasan Kaş Turu Tatil Paketi (2 Gece 3 Gün) Olympos Adrasan Kaş Turu Tatil Paketi (2 Gece 3 Gün) Olympos Adrasan Kaş Turu Tatil Paketi (2 Gece 3 Gün) Olympos Adrasan Kaş Turu Tatil Paketi (2 Gece 3 Gün) Olympos Adrasan Kaş Turu Tatil Paketi (2 Gece 3 Gün)
 ERKEN REZERVASYON

Olympos Adrasan Kaş Turu Tatil Paketi (2 Gece 3 Gün)


  • BUNGALOW KONAKLAMA
  • YARIM PANSİYON
  • DOĞA ve ÇEVRE
  • AİLEYE UYGUN
  • DENİZ-KUM-GÜNEŞ
İki yanı yemyeşil çam ormanlarıyla kaplı bir vadide yer alan Olympos, vadiye serpilmiş benzersiz ağaç evleri ve bungalovları, antik kent kalıntıları, kristal berraklığında denizi ile doğa tatili denince tüm beklentileri karşılayan bir yer.

OLYMPOS - ADRASAN - KAPUTAŞ PLAJI - YANARTAŞ - KAŞ - SULUADA TURU

2 GECE 3 GÜN

OLYMPOS TURLARININ MİMARI BİGEZEN TUR GÜVENCESİ İLE %100 MEMNUNİYET!

GOOGLE YORUMLARIMIZI BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ


FIRSAT
SİTEMİZ ÜZERİNDEN %50 ÖN ÖDEME İLE SATIN ALABİLİR KALAN ÖDEMENİZİ ARAÇ İÇERİSİNDE YAPABİLME  FIRSATI!


BÖLGENİN EN İYİ BUNGALOV TESİSİ OLAN YAKAMOZ BUNGALOW'DA KONAKLAMA FARKIYLA!

KREDİ KARTINA 3-6-9-12 TAKSİT İMKANI !

SULUADA TEKNE TURU  - YANARTAŞ VE KAŞ MERKEZ GEZİSİ AVANTAJI İLE


ARAÇ KALKIŞ SAATLERİ VE DURAKLAR
23:00 Bornova Ege Üniversitesi Acil Önü
23:15 Bostanlı İskele
23:25 Karşıyaka Anıt
23:30 Bayraklı Altınyol Otobüs Durakları
23:40 Konak İskele Otobüs Durağı
23:50 Şirinyer Eroğlu İş Merkezi Önü
00:00 Üçyol Meydan
00:15 F.Altay Pamukkale Önü

ÖNEMLİ NOT: ARAÇ KALKIŞ GÜNLERİ SEÇMİŞ OLDUĞUNUZ TARİHTEN 1 GÜN ÖNCESİNDE HAREKET EDECEKTİR!


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İZMİR – OLYMPOS – OLYMPOS ANTİK KENTİ – OLYMPOS PLAJI – YANARTAŞ

Siz değerli misafirlerimizle belirtilen saatlerde ve duraklarda buluşmamızın ardından keyifli tatil yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergahımız üzerinde gerekli molalarımız sonrası sabah saatlerinde Sabah kahvaltımızı Korkuteli yolu üzerinde alacağız kahvaltımızın ardından konaklama yapacağımız Bungalov Otelimize ulaşıyoruz. Odalarımıza yerleşmemizin ardından 3 gün sürecek olan tatilimize başlıyoruz. Olympos Antik Kenti'ni geziyor, fotoğraflarımızı çekiyor sonrasında akşam toplanmak üzere belirlenen saate kadar Olympos Plajı'nda deniz keyfi yapıyoruz. Otelde akşam yemeğimiz için buluşuyoruz. Akşam yemeğimizin ardından dileyenler için gece Yanartaş etkinliğimiz (Ekstra) olacaktır. Yanartaş etkinliğine katılmayacak misafirlerimiz Olympos'ta bulunan kafe ve barlarda vakit geçirebilir. (Serbest Zaman).

Bugüne özel akşam etkinliğimiz Yanartaş turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimizin alacağı rezervasyon sonrası talepte bulunan misafirlerimiz akşam yemeği sonrası çıralı bölgesinde yer alan Yanartaş turuna katılabilirler.Konaklama: YAKAMOZ BUNGALOW
2. Gün: OLYMPOS – ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SULUADA TEKNE TURU – MEHTAP TUR
Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte buluşmamızın ardından Gün boyu tekne turu düzenlenecektir (Ekstra). Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz Adrasan Plajı'nda akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz. Adrasan’a gelmeyen misafirlerimiz otelimizde vakit geçirebilir, Olympos Plajı'na giderek denize girebilirler. Tüm gün deniz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeği ve müzik eşliğinde vakit geçiriyoruz.

Bugüne özel düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimiz Adrasan hareketli yemekli Suluda tekne turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimiz, alacağı rezervasyon sonrası talep eden misafirlerimiz ile tüm gün sürecek Suluada tekne turuna katılabilirler. Akşam üzeri biten tekne turu sonrası otelimize dönüyoruz.
Konaklama: YAKAMOZ BUNGALOW
3. Gün: OLYMPOS – KAŞ - KAPUTAŞ PLAJI – İZMİR - MANİSA

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında odalarımızı resepsiyona teslim ederek otelimizden ayrılıyoruz ve yol güzergahımızda bulunan Kaş-Merkez'i  rehberimiz eşliğinde gezip serbest zamanımızı değerlendikten sonra dünyaca ünlü Kaputaş Plajı'na hareket ediyoruz. Burada rehberimizin sizlere vereceği fotoğraf ve yüzme molası sonrasında İzmir ve Manisa’ya dönmek üzere yola çıkıyoruz. Güzergahımız üzerinde vereceğimiz gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde İzmir ve Manisa’da oluyor ve siz değerli misafirlerimiz ile bir BİGEZENTUR organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.Konaklama: KONAKLAMA YOKTUR
DAHİL OLANLAR:
Lüx Araçlar ile Ulaşım
Bungalow Evlerde Konaklama
Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (Otelde)
Açık Büfe Akşam Yemeği (Otelde)
Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası


HARİÇ OLANLAR:
Tüm Öğle Yemekleri
1. Gün Sabah Kahvaltısı
Adrasan Suluada Tekne Turu- Öğle Yemeği Dahil
Yanartaş Turu
Diğer Tüm Ekstrem Sporlar

EK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza son gün kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

MÜŞTERİ, işbu Sözleşme konusu hizmetin nitelikleri, satış bedeli ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin detaylı bilgiler içeren broşürü okuyup bilgi sahibi olduğunu; yurtdışı konaklamalarında tur kalkış tarihinden itibaren en az altı ay geçerli ve sınır kapılarında giriş çıkış kaşesi basılabilmesi için en az iki sayfalık boş sayfası bulunan pasaportunu, geçerli vizesini ve nüfus cüzdanını, Kıbrıs turlarında ise nüfus cüzdanını yanında bulunduracağını, pasaport ile ilgili herhangi bir muamele eksikliğinden veya MÜŞTERİ'nin kendinden kaynaklanan kişisel nedenlerle (vergi borcu, vize eksikliği, herhangi bir devlet kurumunun izin vermemesi vb.) çıkışının engellenmesi veya Türkiye'den çıkış yapılan ülkede pasaport, vize ve benzeri muamele eksiklikleri ve/veya aykırılıkları nedeniyle ülkeye girişin engellenmesi durumunda Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğu doğmayacağını; bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu; MÜŞTERİ yanında bulunan eşyaları takip ve kontrol etmekle yükümlü olduğunu, tur esnasında kaybolan, hırsızlık konusu olan, zayi olan eşyalardan Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin veya çalışanlarının hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğunun bulunmadığını, belirtilen nedenlerle Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'ye ve/veya çalışanlarına karşı talepte bulunmayacağını; işbu Sözleşme'nin imzası ile konaklayacağı tesisin ve seyahat edeceği aracın tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla yükümlü olduğunu; tur lideri, tesis, acente ve ulaşım aracı yetkililerince satın alınan hizmetle ilgili olarak bildirilen kurallara uyacağını, üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atmayacağını ve üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atması halinde doğabilecek maddi/manevi tüm zararlardan şahsen ve birinci derecede sorumlu olacağını, aksi halde Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin Sözleşme konusu hizmeti ifa etmeyeceğini ve bu nedenle MÜŞTERİ'nin iade hakkının bulunmadığını; MÜŞTERİ'nin işbu Sözleşme konusu Paket Tur kapsamı dışında alacağı ekstra yiyecek-içecek, kişisel harcamalar ve program dışı tüm mal ve hizmetlerin bedelinin kendisi tarafından ödeneceğini; ifa edilen hizmetin ayıplı olduğundan bahisle hizmeti kullanmayı sonlandırması halinde işbirliği yapma ve özenli davranma borcu gereği Paket Tur Düzenleyicisi veya ACENTE yetkilisine ve konakladığı otele sona erme sebeplerini yazılı olarak bildireceğini, aksi halde hizmeti alıp kullanmış addolunacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 18 Kişi dir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden bigezentur.com kesinlikle sorumlu değildir.

Acenta yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acenta'ya müşterileri gönderebilir bu sayede müşterinin tatil planı bozulmamış olur.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turlasana sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#36
LOKASYON:
Akdeniz
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23:00 Bornova Ege Üniversitesi Acil Önü
23:15 Bostanlı İskele
23:25 Karşıyaka Anıt
23:30 Bayraklı Altınyol Otobüs Durakları
23:40 Konak İskele Otobüs Durağı
23:50 Şirinyer Eroğlu İş Merkezi Önü
00:00 Üçyol Meydan
00:15 F.Altay Pamukkale Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliğine bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 7 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 7 günden az kalması durumunda iptal etme hakkı bulunmamaktadır. Kapora iadesi veya tur ücreti iadesi yapılmaz.
3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının(Anne-Baba-Kardeş) sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın