• Demo Hotel Bodrum
Otobüslü GAP ve Anadolu Turu ( 6 Gece 7 Gün ) (5 Gece Konaklamalı)Otobüslü GAP ve Anadolu Turu ( 6 Gece 7 Gün ) (5 Gece Konaklamalı)Otobüslü GAP ve Anadolu Turu ( 6 Gece 7 Gün ) (5 Gece Konaklamalı)

Otobüslü GAP ve Anadolu Turu ( 6 Gece 7 Gün ) (5 Gece Konaklamalı) OTOBÜSLE GAP TURLARI 

BÖLGENİN SEÇKİN OTELLERİNDE KONAKLAMA

TUR SÜRESİ 7 GÜN-6 GECE (5 GECE OTEL KONAKLAMALI)

Adana, Gaziantep, Adıyaman-Kahta, Nemrut Dağı, Nissibi Köprüsü, Diyarbakır, Batman, Hasankeyf, Midyat, Mardin, Göbeklitepe, Şanlıurfa ve (Sıra Gecesi),Harran, Halfeti, Adana, Tarsus

Tarsus Gezisi Programa Dahil! 

5 Kahvaltı - 4 Akşam Yemeği Dahil !

2024 Erken Rezervasyon Dönemi Başladı !

ARAÇ KALKIŞ SAATLERİ VE DURAKLAR;

15:30 F.Altay Pamukkale Ofis Önü
15:45 Üçyol Pamukkale Ofis Önü
16:00 Şirinyer Eroğlu İş Merkezi Önü
16:10 Konak YKM Önü
16:30 Bostanlı İskele
16:45 Karşıyaka Anıt
17:00 Bornova Ege Üniv. Acil Önü

ÖNERİLERİMİZ:
Gezimiz boyunca ayağınızda rahat bir ayakkabınızın olması, yürüyüşlerinizi daha keyifli bir hale getirir.
Yapacağınız spor&şık kombinler fotoğraflarınızın likelarını yükseltebilir!
Ve en önemlisi, fotoğraf makinesi, sarj aleti ve powerbankinizi yanınıza almayı unutmayınız!

ÖNEMLİ DETAYLAR:
-Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilmez.
-Araçlarımız belirlenen noktalardan, belirlenen saatlerde hareket ederler. Hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında olmanız ricamızdır. Geç kalan ve tura katılmayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklardır.
-Tur kalkış tarihinden önce, araçtaki görevli personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında verdiğiniz numaraya kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz numaranın doğru olmasına lütfen dikkat edin. Aksi taktirde aramızda oluşan iletişimsizlik için sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.
-18 Yaş altı reşit sayılmayan misafirlerimizden anne veya babalarıyla beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamenin seyahat sırasında yanında bulundurmaları zorunludur. -Rehber, hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü taktirde tüm programı tamamlamak kaydı ile zamanlama ve program akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
-Programda belirtilen oteller, restoranlar herhangi bir problem karşısında, standartları ve mevkiileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
-Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri olarak paket halindedir, ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Bazı konaklamalı turlarımızın ulaşımsız satışı mevcuttur.
-Yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde, satın alınan tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal edilebilir. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden haber verme yükümlülüğü bize aittir.
-Mücbir sebeplerden -hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, misafirlerin rehberin verdiği zamanlara uymama gibi- gezilemeyen yerlerden, şirketimiz sorumlu değildir.
-Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
-T.C Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz programlarımızda ayrıca bir fark ödemezler. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeni ile müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü, bir önceki sirküyü geçersiz kılar.


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İzmir

Siz değerli konuklarımızı belirlenen duraklardan aldıktan sonra TURGUTLU - SALİHLİ - KULA - UŞAK- AFYON - KONYA güzergâhından POZANTI’ ya ulaşıyoruz.

2. Gün: Adan-Gaziantep

Sabah saatlerinde Pozantı yakınlarında (ekstra) kahvaltımızı yapıp tur programımıza başlıyoruz. Gülek Boğazı’ndan geçerek, Toros Dağlarını aşıyoruz ve Tekir Yaylaları’nı panoramik olarak görme şansına sahip oluyoruz. Sonrasında bereketli topraklar olan Seyhan ile Ceyhan nehrinin çocuğu diye adlandırılan Çukurova’ya ve onun parlayan yıldızı olan ADANA'ya ulaşıyoruz. Dünyanın hala hazırda kullanılan en eski köprüsü olan Adana Tarihi Taş Köprü ile turumuza başlıyoruz. 1600 yıldır farklı medeniyetlere hizmet veren köprü üzerinden Seyhan Nehri ve Sabancı Merkez Cami’nin güzel manzarasını fotoğrafladıktan ve rehberimizin sunumundan sonra Sabancı Cami’sini geziyoruz. Adana'nın Reşatbey semtinde bulunan cami, yapıldığı dönemde Ortadoğu ve Balkanların en büyük camisi unvanına sahipti, şu an ülkemizin en önemli camilerinden biridir. Dış yüzü kadar iç ambiyansı ile de mimari bir şaheser olan camiyi rehberimizin anlatımları eşliğinde gezdikten sonra, Adana’ya veda ederek Ceyhan-Osmaniye-Nurdağ üzerinden GAZİANTEP’e doğru yola çıkıyoruz. Dünyaca ünlü bir Gastronomi şehri olan Gaziantep’te damak çatlatan lezzetleri tadarak öğle yemeğimizi alıyoruz. Akabinde dünyanın en büyük mozaik müzelerinden olan Zeugma Mozaik Müzesi gezisiyle turumuza başlıyoruz. Zeugma mozaik müzesindeki mozaikler sizi rüya gibi bir gezintiye çıkaracak ve kendinizi Zeugmalı asillerin villalarını dolaşırken bulacaksınız. Müzede pek çok arkeolojik parça sergilerini, rehberimizin anlatımları eşliğinde gezdikten sonra, tarihi çarşılar bölgesine geçiyor ve Zincirli Bedesteni, Almacı Pazarı, Bakırcılar Çarşısı’nı geziyoruz. Çekicin bakırla buluştuğu o dar sokaklara yaklaşırken, bakır ustalarının çekiç sesleri sizleri karşılıyor… Burada vereceğimiz serbest zamanda Yöresel Bakır İşlemeleri, Hediyelik Eşya, Baklava ve Antep Fıstığı alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Tahmis Kahvesinde kahvelerimizi yudumladıktan sonra, gezimizi tamamlayıp Gaziantep’te Otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde 

3. Gün: Adıyaman-Nemrut Dağı-Diyarbakır

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Kahramanmaraş sınırlarından Pazarcık-Gölbaşı istikametinden ilerlerken yol üzerinde Kahramanmaraş’ın enfes dondurmasından tadarak, ADIYAMAN/KAHTA’ya ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen dolmuşlarımızla Nemrut Dağı'na doğru yola çıkıyoruz. Dünyanın sekizinci harikası ve ‘’Kralların Tahtı’’ olarak adlandırılan Nemrut Tümülüsü, Doğu ve Batı Medeniyetlerinin kesişme noktasında, 2150 m yükseklikteki muhteşem bir manzaraya sahiptir. NEMRUT, yüksekliği on metreyi bulan büyüleyici heykelleri ve metrelerce uzunluktaki kitabeleriyle UNESCO Dünya Kültür Mirasında yer almaktadır. Bu muhteşem tarihi yapıları fotoğraflayarak anılarımıza ekliyoruz. Daha sonra otobüsümüzde tekrar yerlerimizi alıyor ve Güneydoğu’ya yapılan en güzel köprü olan Nissibi Köprüsü üzerinden, Siverek istikametine ilerleyip, Güneydoğu Anadolu bölgesinin metropol şehri DİYARBAKIR'a hareket ediyoruz.. Karacadağ’ın binlerce yıl önce patlamasından sonra etrafta beliren onlarca kilometrelik taş ve kaya denizi manzarasıyla rengi kırmızıya yakın bereketli topraklardan hareketle Diyarbakır’a vardığımızda Anadolu’nun en eski camisi ve İslam aleminde 5.inci harem-i şerifi olarak bilinen Ulu Cami, hemen yanında bulunan 35 yaş şiiri ile tanınan Türk şiirinin önemli şairlerinden Cahit Sıtkı Tarancı’nın Kültür Evi’ni(restorasyonda dışarıdan anlatım) Dört Ayaklı Minare (Şeyh Mutahhar Camii) Sülüklü Hanı, Deliller Hanı’nı gezip UNESCO 39'uncu Dünya Miras Komitesi Toplantısı'nda 'Dünya Kültür Mirası' olarak tescillenen Diyarbakır Surları ile Hevsel Bahçeleri’ni On Gözlü Köprü'yü geçerken panoramik olarak görüp vereceğimiz serbest zaman sonrasında akşam konaklama yapacağımız  otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otellimizde. 

4. Gün: Diyarbakır-Batman-Hasankeyf-Midyat-Mardin

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Batman güzergahından, yurdumuzun yeraltı cevherlerinden olan Raman Petrol Kuyuları’nı ve yakın zamanda Ilısu barajının su tutması sebebiyle sular altında kalmış HASANKEYF’i panoramik olarak görerek, rehberimizin bilgilendirmeleri eşliğinde MİDYAT’a ulaşıyoruz. Orta Doğu ve Anadolu medeniyetlerinin mistik mimari dokusunu burada farklı bir tonda ve renkte hissedeceksiniz. Midyat; mimari alanda bölgenin lideri konumunda. Tarihi yapısını o kadar güzel korumuş ki, insan burada kendini adeta bir orta çağ kentinde, film setinden bir sahnede gibi hissedebiliyor. Zengin bir mimari doku içinde bulunan yörenin taş ustalarının incelikli becerileri Midyat`a bir açık hava müzesi görünümü kazandırmakta. Ayrıca, Süryani ustalarının yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği TELKARİ sanatının en iyi örneklerini burada bulabilirsiniz. Midyat sokaklarını gezerek alışverişler yaptıktan sonra ‘’Sıla’’ ‘’Hercai ‘’ ve ‘’Adını Kalbime Yazdım’’ dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evi ‘ni geziyoruz. Midyat’ta vereceğimiz öğle yemeği molası sonrasında buradan hareketle Ömerli istikametinden, gecesi ‘’Gerdanlık’’ gündüzü ‘’Seyranlık’’ olan, “Diller ve Dinler Şehri” MARDİN’e doğru yol alıyoruz. Mezopotamya kültürlerinin ve medeniyetlerinin bir harmonisi niteliğindeki rüya şehir Mardin’de; Ptt Binası, Olgunlaşma Enstitüsü, Ulu Cami, Mardin kültürü ve mimarisi ile bütünleşmiş tarihi yapılar, Mardin’in dar sokakları ve Abbara’lar göreceğimiz yerler arasındadır... Kulaklarınızı çocuk seslerine ve ara ara duyacağınız nal seslerine verin ve dar sokaklarda yürürken mutlaka elleriniz yüzlerce yıllık serin duvarlara dokunsun, işte o zaman Mardin’le biraz daha bütünleşmiş olacaksınız. Mardin çarşısında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Çarşı’da yöreye özgü eski baskı kalıplarıyla basılmış yazmalar, bakır çerezlikler ve şamdanlar, kilim ve el yapımı keçe, tesbihler, puşi, şarap, ahşap işçiliği ürünleri, badem şekeri, leblebi, mırra cezvesi ve kulpsuz özel fincanlar (Gümgüm) gibi hediyelik eşya alışverişleri yapabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama Hotelimizde. Reyhani Gecesine gitmek isteyen konuklarımız turu satın aldıkları tarihte, Reyhani Gecesi için bölgenin meşhur Bağdadi Restorant veya Cerciş Murat Konağı Restoran’dan bireysel olarak önceden rezervasyon yaptırmalarını tavsiye ederiz.

5. Gün: Mardin-Göbeklitepe-Şanlıurfa(Sıra Gecesi)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, güne Kasımiye Medresesi gezisi ile başlıyoruz. Atiye Dizisi’ne de konu olmuş olan medrese, Artuklular Döneminde yapımına başlanmış ve 15. Yüzyılın sonlarında Akkoyunlu Sultan Kasım İbn Cihangir döneminde tamamlanmıştır. Rehberimizden değerli bilgilendirmeleri ve fotoğraf molası ardından Deyrulzafaran Süryani Manastırı’nı ziyaret ediyoruz. Manastır, Güneş Tapınağı, daha sonra da Romalılar tarafından kale olarak kullanılan bir kompleks üzerine inşa edilmiştir. Romalılar bölgeden çekilince Aziz Şleymun bazı azizlerin kemiklerini buraya getirterek kaleyi manastıra çevirdi. Harika mimarisi ve taş işçiliği ile sizlere hoş bir gezi olanağı sunan manastır gezimizden sonra Kızıltepe-Viranşehir üzerinden ŞANLIURFA sınırlarına ulaşıyoruz. Dünya tarihinin yeniden yazılmasına sebep olan, 11.500 yıl önce yapılmış ve yapıldıktan 1000 sene sonra üstü esrarengiz bir şekilde orayı inşa eden insanlar tarafından kapatılmış olan dünyanın ilk tapınağı- yaşamsal kült alanı GÖBEKLİTEPE ‘yi ziyaret ediyoruz. Rehberinizin anlatımıyla ve göreceğiniz eserlerle birlikte zamanda yolculuk yapmaya hazırlanın. Zihniniz sizi güzel bir yolculuğa çıkaracak. İlk heykel atölyesinin bulunduğu Göbeklitepe, aynı zamanda nohut, mercimek, buğdayın dünyada ilk ekildiği topraklar ve tarım tarihinin başladığı yer olarak bilinmektedir. Göbeklitepe turumuzu tamamlayıp, Peygamberler şehri ŞANLIURFA`ya geçiyor ve Otel’imize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimizle (ekstra yemekli) Urfa kültürünün bir parçası olan yemekli SIRA GECESİ eğlencesine gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

6. Gün: Şanlıurfa-Halfeti-Harran-Adana

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, tarihi boyunca onlarca krallığa ve imparatorluğa merkezlik etmiş Balıklı Göl Vadisi’ni geziyoruz. Göreceğimiz yerler arasında; Balıklı Göl (Halil-ül Rahman Gölü), Hz. İbrahim’in ateşe atıldığı yer, Ayn-ı Zeliha Gölü, Rızvaniye Medresesi, Tarihi Kule, Hz. İbrahim’in doğduğu mağara, Mancınık Kuleleri, Urfa Kalesi ve Kanallar olacak. Rehberimizin anlatımlarından sonra, Şanlıurfa’nın otantik tarihi çarşılarında Urfa’ya özgü ürünler alabilmeniz için serbest zaman veriyoruz.Buradan HARRAN’a doğru ilerlerken sizi uçsuz bucaksız düzlükteki Harran Ovası kucaklayacak. Binlerce yıl boyunca ipek yolu seyyahlarının kullandığı bu yolu kullanarak HARRAN’a ulaşacağız. İslamiyet döneminin ilk üniversitesi olarak bilinen Harran Üniversitesi, Harran Ulu Camii, Harran Höyük, Harran Kalesi ve dünyada sadece Harran’da ve Italya Matera ve Alberobello kasabalarında görebileceğiniz kendine özgü mimarisi ile Harran Kübik Kubbeli Evleri’ni gezdikten sonra, yerel halkla sohbet edebileceğimiz çay ve fotoğraf molamızı veriyoruz.Daha sonra, tarihi ve doğası ile büyüleyici bir atmosfere sahip olan, KARAGÜL dizinin ve Şener Şen’in yer aldığı EŞKİYA filminin de çekildiği HALFETİ`ye geçiyoruz. Halfeti’de öğle yemeğimizi yöresel yemeklerden aldıktan sonra, Birecik Baraj Gölü üzerinde, 1 saat sürecek muhteşem bir Tekne Turuna (ekstra) çıkıyoruz. Halfeti zamanın medeniyetlerle mozaik olduğu bir coğrafyadır. Geçmişin harmanı içerisinde sular altında kalmış eski Halfeti’yi tekne turu ile gezerken; Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyü’nü gördükten sonra, Halfeti’de öğle yemeğimizi yöresel yemeklerden almak üzere mola veriyoruz. Sonrasında Nur Dağları ve Güneydoğu otoyolu istikametinden Osmaniye’ye hareketle tekrar ADANA’ya ulaşıyoruz. otelimize yerleşiyoruz.

7. Gün: Adana-Tarsus-İzmir

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, TARSUS’a doğru hareket ediyoruz. Tarsus'ta sırasıyla göreceğimiz yerler Hz. Danyal Peygamber Makamı, Beyaz Çarşı (Kırk Kaşık Bedesteni)'nde serbest zaman veriyor ve devamında Saint Paul Kilisesi (Eski Cami), Saint Paul Kuyusu ve çevresinde bulunan Eski Tarsus evleri ve sokaklarını geziyoruz. Sonrasında Saint Paul Kilisesi, Kleopatra Kapısı ve Çanakkale Savaşlarında Tophaneli Yüzbaşı Hakkı Bey Komutasında 1 İngiliz ve 1 Fransız gemisini Çanakkale boğazında batıran kahraman Nusret Mayın Gemisi’ni ziyaret ediyoruz. Fotoğraf molaları sonrasında, Pozantı güzergahını takip ederek Konya -Afyon – Kula - Uşak- Salihli - Turgutlu üzerinden gece geç saatlerden sonra İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka BİGEZENTUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Lüks Otobüsle ile Ulaşım
Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Belirtilen Otellerde 5 Gece Konaklama
Otellerde 5 Sabah Kahvaltısı+ 4 Akşam Yemeği
Zorunlu Seyahat Sigortası


HARİÇ OLANLAR:
Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
İlk Gün Yolda Alınan Kahvaltı
Öğle Yemekleri
Yolda Molalarda ve Otellerde Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
Halfeti Tekne
Nemrut Minibüs ücretleri
Urfa Sıra Gecesi Yemekli


EK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza son gün kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir

MÜŞTERİ, işbu Sözleşme konusu hizmetin nitelikleri, satış bedeli ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin detaylı bilgiler içeren broşürü okuyup bilgi sahibi olduğunu; yurtdışı konaklamalarında tur kalkış tarihinden itibaren en az altı ay geçerli ve sınır kapılarında giriş çıkış kaşesi basılabilmesi için en az iki sayfalık boş sayfası bulunan pasaportunu, geçerli vizesini ve nüfus cüzdanını, Kıbrıs turlarında ise nüfus cüzdanını yanında bulunduracağını, pasaport ile ilgili herhangi bir muamele eksikliğinden veya MÜŞTERİ'nin kendinden kaynaklanan kişisel nedenlerle (vergi borcu, vize eksikliği, herhangi bir devlet kurumunun izin vermemesi vb.) çıkışının engellenmesi veya Türkiye'den çıkış yapılan ülkede pasaport, vize ve benzeri muamele eksiklikleri ve/veya aykırılıkları nedeniyle ülkeye girişin engellenmesi durumunda Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğu doğmayacağını; bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu; MÜŞTERİ yanında bulunan eşyaları takip ve kontrol etmekle yükümlü olduğunu, tur esnasında kaybolan, hırsızlık konusu olan, zayi olan eşyalardan Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin veya çalışanlarının hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğunun bulunmadığını, belirtilen nedenlerle Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'ye ve/veya çalışanlarına karşı talepte bulunmayacağını; işbu Sözleşme'nin imzası ile konaklayacağı tesisin ve seyahat edeceği aracın tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla yükümlü olduğunu; tur lideri, tesis, acente ve ulaşım aracı yetkililerince satın alınan hizmetle ilgili olarak bildirilen kurallara uyacağını, üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atmayacağını ve üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atması halinde doğabilecek maddi/manevi tüm zararlardan şahsen ve birinci derecede sorumlu olacağını, aksi halde Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin Sözleşme konusu hizmeti ifa etmeyeceğini ve bu nedenle MÜŞTERİ'nin iade hakkının bulunmadığını; MÜŞTERİ'nin işbu Sözleşme konusu Paket Tur kapsamı dışında alacağı ekstra yiyecek-içecek, kişisel harcamalar ve program dışı tüm mal ve hizmetlerin bedelinin kendisi tarafından ödeneceğini; ifa edilen hizmetin ayıplı olduğundan bahisle hizmeti kullanmayı sonlandırması halinde işbirliği yapma ve özenli davranma borcu gereği Paket Tur Düzenleyicisi veya ACENTE yetkilisine ve konakladığı otele sona erme sebeplerini yazılı olarak bildireceğini, aksi halde hizmeti alıp kullanmış addolunacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 18 Kişi dir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden bigezentur.com kesinlikle sorumlu değildir.

Acenta yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acenta'ya müşterileri gönderebilir bu sayede müşterinin tatil planı bozulmamış olur.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turlasana sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır. AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#179
LOKASYON:
Gap
BULUŞMA:
15:30 F.Altay Pamukkale Ofis Önü
15:45 Üçyol Pamukkale Ofis Önü
16:00 Şirinyer Eroğlu İş Merkezi Önü
16:10 Konak YKM Önü
16:30 Bostanlı İskele
16:45 Karşıyaka Anıt
17:00 Bornova Ege Üniv. Acil Önü
İPTAL POLİTİKASI:
Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliğine bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 7 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 7 günden az kalması durumunda iptal etme hakkı bulunmamaktadır. Kapora iadesi veya tur ücreti iadesi yapılmaz.
3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının(Anne-Baba-Kardeş) sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın