• Demo Hotel Bodrum
Boydan Boya Karadeniz Rüyası & Batum Turu  (7 GECE 8 GÜN)

Boydan Boya Karadeniz Rüyası & Batum Turu (7 GECE 8 GÜN)


  • SAMSUN
  • AMASYA
  • ORDU
  • TRABZON
  • RİZE
  • BATUM
Şehrin gürültüsünden, kirli havasından ve betonlaşmış yapısından sizde sıkıldınız mı? Yemyeşil doğasıyla insanı cezbeden Karadeniz, herkesin bir gün görmesi gereken yerler arasında. Karadeniz'e gitmeniz için o kadar neden var ki bunların hepsini sizin için derledik.

BOYDAN BOYA
KARADENİZ RÜYASI & BATUM TURU


★★★★★2024 YILI ERKEN REZERVASYON SATIŞLARI BAŞLADI ! ★★★★★


  BATUM VE YAYLA KONAKLAMALI FARKIYLA !

                                                                                                                                                     
     GEZİLECEK YERLER   

AMASRA - SAFRANBOLU - KASTAMONU - SİNOP - SAMSUN - ORDU - TRABZON - UZUNGÖL - AYDER - KARAGÖL - BATUM - AMASYA -

(7 GECE 8 GÜN)
6 Gece Otel Konaklaması

** Uzungöl – Sultan Murat Yaylası Gezisi FARKI İLE !!!
** Ayder Yaylası – Palovit Şelalesi – Zilkale FARKI İLE !!!
** Borçka Karagöl gezisi ve Karadeniz Mutfağı Borçka’da FARKI İLE !!!
** Batum Gezisi Tur programına dahil ve Ekstra değildir…

2024 YILI KARADENİZ TURU GÜZERGAH OLARAK DEĞİŞKLİK GÖSTEREBİLMEKTEDİR!


KARADENİZ'İN MUHTEŞEM DOĞASI VE KÜLTÜRÜNÜ DOYASIYA YAŞAYABİLECEĞİNİZ BOYDAN BOYA KARADENİZ GEZİSİ İMKANI SUNAN FIRSAT TUR!KREDİ KARTINA 3-6-9-12 TAKSİT İMKANI İLE !


ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI ve SAATLER 
Mavişehir Mavi Bahçe Önü (19:15)
Bostanlı İskele (19:30)
Karşıyaka Anıt (19:40)
Bayraklı Üstgeçit (19:50)
Fahrettin Altay (20:15)
Hatay Üçyol (20:30)
Bornova Ege Üniversitesi Hastane Önü (21:00)
Manisa Eski Garaj Önü (21:45)GÜRCİSTAN-BATUM GEÇİŞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
»Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği Batum'a girişler, 1 Eylül 2019 tarihinden itibaren sadece yeni çipli kimlikle geçiş gerçekleşmektedir.Yeni kimlik kartı ve pasaport haricinde ehliyet vb kartlar, ayrıca yeni kimlik başvuru esnasında verilen geçici kimliklerle geçiş sağlanamamaktadır.Yeni kimliklerinizi yanınıza almayı unutmayınız!!!
» TC vatandaşı olmayan misafirlerimiz pasaport ile geçiş yapabilirler. T.C. vatandaşı olan misafirlerimiz harç pulu ücretlerini kendileri ödeyeceklerdir
Belge eksikliği sebebiyle giriş yapamayan misafirlerimizin sorumluluğu kendilerine aittir.
» Anne ve Baba ile aynı anda seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM’A geçişleri için NOTER den onaylı MUVAFAKATNAME almaları gerekmektedir. Sadece annesi veya sadece babası ile katılan 18 Yaş altı kesinlikle geçiş yapamaz. Bu durumda Noter onaylı Muvafakatname şarttır.
» Batuma geçişlerde,bebek,çocuk dahil tüm yolcuların kimliklerinde resim olması zorunludur
»Gürcistan tarafında uyulması gereken kurallar pasaportların eski ve yırtık olmaması, ayrıca misafirlerin üzerinde ilaç bulunmaması ilaç kullanan misafirlerin mutlaka yanlarında Gürcüceye çevrilmiş raporları bulunması gerekmektedir. Bu konuyla ilgili rehberimiz turda bilgilendirme yapacaktır.
» Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan BİGEZENTUR sorumlu tutulamaz.
» Yurt dışından Türkiye’ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan’a gidip Türkiye’ye dönebilmesi için Türkiye’ye çoklu (multiple) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan’ın pasaport ya da kimliklerin ait olduğu ülkelere olan vize protokolüne göre vizeli – vizesiz geçiş sağlanacaktır.
» KKTC vatandaşlarının Türkiye’ye giriş yaparken TC kimliklerini kullanarak girmeleri doğrultusunda Gürcistan’a yeni çipli TC kimlikleri ile girebileceklerdir. Avrupa Birliği pasaportuyla Türkiye’ye giriş yapan KKTC vatandaşları da Türkiye’ye dönebilmek için çoklu (multiple) vize almış olmaları gerekir.
»Yeni evli olup, soyadı değişim başvurusunda bulunan ve yeni kimliği henüz eline geçmemiş olanlar için geçiş gümrük memuru insiyatifindedir.
» Sınır Kapısında görevli Türk ya da Gürcistan pasaport polislerinin sizi ilgili ülkeye sokmama, çıkarmama yetkileri vardır. Her ne sebepten olursa olsun yurt dışına çıkamama durumundan BİGEZENTUR sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk yolcuya aittir.
» Gürcistan’a ağrı kesiciler başta olmak üzere ilaç sokmak kesinlikle yasaktır. Bu konuyla ilgili rehberimiz turda bilgilendirme yapacaktır.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İZMİR HAREKET – BALIKESİR – BURSA - BOLU

Sizin için belirlediğimiz hareket noktalarımızdan misafirlerimizi aldıktan sonra rehberimiz eşliğinde keyif dolu geçecek bir haftalık turumuz için yolculuğumuza başlıyoruz. Balıkesir – Bursa - İzmit üzerinden geçerek sabah saatlerinde Kahvaltı için Bolu civarında molamızı veriyoruz.

2. Gün: AMASRA – SAFRANBOLU - KASTAMONU

Sabah kahvaltımızın (ekstra) ardından turumuza devam ediyoruz Devrek, Mengen ve Bartın yolu ile Amasra’ya ulaşmadan birkaç kilometre önce Amasra’yı yüksek bir yerden gören ve Fatih Sultan Mehmet’in Amasra’yı ilk gördüğü ve Lalasına “Lala Lala Çeşm-i Cihan bu mu ola” dediği Bakacak tepesinde fotoğraf molası veriyoruz. Manzaraya karşı çaylarımızı yudumladıktan sonra Amasra liman mevkii ne iniyoruz, burada aracımızdan ayrılıp yürüyüşümüze başlıyoruz. İlk olarak genç yaşta trafik kazasında hayatını kaybeden Barış Akarsu adına yapılan heykeli görüp gezimize Sorma Gir kalesi ile devam ediyoruz, Ağlayan Ağaçta çay molamız sonrası Çekmeciler çarşısında yöreye özgü ahşap ve benzeri hediyeliklerin satıldığı Çekiciler çarşısında alış veriş sonrası, Amasra ile özdeşleşmiş olan salata ve balıktan oluşan öğle yemeğimizi aldıktan sonra otobüsümüzle buluşup Safranbolu’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz sevgi yolu olarak adlandırılan manzalarlar eşliğinde sürüyor. Safranbolu’daki gezimize Hıdırlık tepesinden Safranbolu’yu yüksekten gören bir yerle başlıyoruz sonrasında Cinci Han, Cinci Hamam, Kaymakamlar Konağı, Köprülü camii, Arasta çarşısı ve diğer çarşılarını gezip Lokum alışverişimizi yaptıktan sonra Kastamonu'ya hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama otelimizde.Konaklama: Mütevelli Otel,Dedeman Otel vb.
3. Gün: KASTAMONU – TAŞKÖPRÜ – SİNOP – SİNOP CEZAEVİ - SAMSUN

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz, Sarımsağı ile olan Kastamonu’ nun ilçesi Taşköprü’ panoramik olarak görüp Hanönü üzerinden Sinop’a ulaşıyoruz. Sinop gezimizde ilk olarak Tarihi Cezaevi ziyareti yapıyoruz. Tarihî Sinop Kapalı Cezaevi, 1999 yılında kapatılarak müzeye çevrilen cezaevidir. Tarihi eskilere dayanan yapı, şiirlere, şarkılara konu olmuştur. (Sinop Cezaevi 2021 yılında tadilata alınmıştır tadilat devam etmesi durumunda programda olmayacaktır ). Cezaevi ziyaretimiz sonrası Sinop liman bölgesine iniyoruz burada alacağımız öğle yemeği molamız sonrası serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Sinop'a özgü özel el işçiliği Kotra atölyelerinden hediyelik alış veriş yapabilirler. Molamız sonrası Sinop’ tan ayrılıp Bafra Deltası üzerinden Samsun’a hareket ediyoruz. Karadeniz’in Paris’i Samsun’a ulaşıp yeni açılan Batı parkını ziyaret ediyoruz. Yeni açılan parkımızın içinde Amazon Savaşçı kadınlarını anlatan bir müze de var dileyen misafirlerimiz bu güzel müzeyi de ziyaret edebilirler. Batı park gezisi sonrasında Atatürk Anıtı ve Bandırma Vapuru’nu geziyoruz daha sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği, konaklama otelimizde.Konaklama: Fatsa Thermal Otel, Fatsa Yalçın Otel vb.
4. Gün: ORDU – BOZTEPE - GİRESUN – TRABZON – SÜMELA MANASTIRI – SÜRMENE – O

Karadeniz Turu'muz otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ile başlıyor. Fatsa üzerinden Ordu'ya ulaşıyoruz. Seyrine doyum olmayan Karadeniz manzarası için teleferikle Boztepe'ye çıkıyoruz. Kısa bir çay molası ardından Karadeniz Turu'muz sahil yolu ile Giresun üzerinden Trabzon'a ulaşıyoruz. Alacağımız öğle yemeğimiz sonrası durağımız durağımız Maçka ilçesinde yer alan Altındere Milli parkında bulunan Sümela Manastırı oluyor. Manastır'da Ana Kaya Kilisesi, Şapel, Öğrenci Odaları göreceğimiz yerler arasında kalıyor. Programımızın sonunda yayla konaklamamız için Çaykara'ya doğru yolculuğumuz başlıyor. Yolumuz üzerinde bıçak alışverişi imkanımız da olacak. Çaykara'da bizi bekleyen dolmuşlarımızla yayla konaklamamız için yolculuğumuz başlıyor. Akşam yemeği ve konaklama için otelimize varıyoruz. 

NOT!! Bugün otelimiz için dolmuşlar kullanılacaktır. Yanınızda küçük el valizi hazırlamanız sizin açınızdan rahatlık olacaktır.Konaklama: Akarsu Otel vb.
5. Gün: UZUNGÖL – DEMİRKAPI YAYLASI - BORÇA – KARAGÖL – HOPA – BATUM

Karadeniz Turu yayla manzaralarıyla devam ediyor. Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından eğer şanslı günümüzdeysek bulut denizini yakalama fırsatımız olabilir. Dolmuşlarımızla yayladan ayrılıp Uzungöl'e geçiyoruz. Görselliği ve konumu ile hayran bırakan Uzungöl Karadeniz Turu'nun önemli destinasyonlarından. Haldizen Çayı'nın önünü kapatmasıyla oluşan Uzungöl gezimizin ardından Karadeniz Turu'muzda bir başka bakir güzellik olan Karagöl'e doğru devam ediyoruz. Rize üzerinden yolculuğumuzu sürdürürken Rize bezi alışverişi için molamız oluyor. Daha sonra Borçka'da bizi bekleyen dolmuşlarımıza yerleşip Karagöl yolculuğumuza başlıyoruz. Rehberimizin eşsiz anlatımlarını dinledikten sonra göl etrafında serbest zamanımız olacak, fotoğraf makinelerinizin hazır konumda olması duyrulur. Gezimiz sonrası Batum'a geçiş için Sarp Sınır Kapısı yolculuğumuz başlıyor. Sınır kapısı gümrük işlemlerimizden sonra, karşıda bizi bekleyen aracımızla Batum turumuz başlıyor. Orta Camii, Türk Sokağı, Avrupa Meydanı, Madea Heykeli, Altın Post Heykeli, Poseidon Çeşmesi, Piazza, Alfabe Kulesi, Ali Nino Heykeli göreceğimiz yerler arasında. Gezimiz sonrası otelimize geçiyoruz. Konaklama ve sabah kahvaltısı otelimizde. 

Önemli Not:
Batum’a geçişte T.C. vatandaşları için – Yeni Nüfus Cüzdanı yeterlidir. Pasaportu olanlar pasaportlarını yanlarında bulundurabilirler. Yeni nüfus cüzdanları olması zorunludur. Nüfus cüzdanı dışında pasaport ile geçiş yapılabilir. Bunların dışındaki kimliklerle giriş yapmak mümkün değildir. Ayrıca ebeveynleri yanında olmadan seyahat eden 18 yaşından küçükler için anne ve babadan noterden tasdikli muvafakat name gerekmektedir.Kimliklerde yaş farketmeksizin fotoğraf olma zorunluluğu vardır!Konaklama: Legend Bussiness Hotel Batumi vb.
6. Gün: AYDER YAYLASI – ZİLKALE – PALOVİT ŞELALESİ – TİREBOLU

Karadeniz Turu'muz aktiviteler dolu bir günle devam ediyor. Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımız sonrası gümrük işlemlerimiz için sınır kapısına geliyoruz. İşlemlerimiz sonrası aracımızla buluşup kısa bir yolculukla Fırtına Vadisi'ne geçiyoruz. Aktivite zamanı!!! Burada zipline, salıncak, rafting gibi heyecan dolu aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Burada öğle yemeği molamızı da aldıktan sonra bizi bekleyen dolmuşlarımızla Şenyuva Köyü, Zilkale, Paloivt Şelalesi turumuz başlıyor. Karadeniz Turu doğa ile iç içe manzaralar eşliğinde devam ediyor. Keyif dolu geçecek programımız sonrası otobüsümüzle buluşup Kaçkar Milli Parkı'nda yer alan Yaylaların Sultanı Ayder Yaylası'na geçiyoruz. Konaklama yapılacak otelimize yerleştikten sonra Ayder Yaylası'nı geziyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.Konaklama: Sultan Murat Yayla Otel vb.
7. Gün: UZUNGÖL - TRABZON - ORDU - SAMSUN

Rüya gibi başlayan Karadeniz Tur'umuzda sona yaklaşıyoruz! Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından artık dönüş yolumuz başlıyor. Ayder Yaylası'ndan Trabzon'a doğru yolculuğumuz devam ederken Karadeniz'in önemli çay fabrikalarından Vatan Çay Fabrikası'nda çay tadımı, çay toplama ve alışveriş molamız olacak. Moladan sonraki durağımız Cumhuriyet döneminde Trabzonlular tarafından ATATÜRK'e hediye edilen Atatürk Köşkü oluyor. Köşk ziyaretimiz ve yöreye özgü Kazaziye ve Telkari sanatıyla meşhur gümüş alışverişimiz olacak. Akçaabat civarında alacağımız öğle yemeği molamız ve alış veriş için durağımız bölgeye özgü yöresel ürünler olacak. Karadeniz turu son konaklama durağımız olan Samsun'a doğru devam ediyor. Sahil boyunca molalarımızla birlikte Samsun'a ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: Lalehan Konakları, Apple Otel vb.
8. Gün: AMASYA –ÇORUM – İZMİR

Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi Karadeniz Tur'umuzun da sonuna gelmiş bulunmaktayız maalesef. Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Havza üzerinden son durağımız Şehzadeler şehri Amasya'ya yolculuğumuz başlıyor. Burada göreceğimiz yerler arasında Mumya Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Sultan 2. Beyazıt Külliyesi, İstanbul silüetinin çizildiği Tarihi Şadırvan ve Yeşilırmak boyunca düzülmüş konaklar olacak. Gezimiz sonrası yolumuz üzerindeki Ferhat ile Şirin efsanesini panoramik olarak görüp Mecitözü üzerinden Çorum'a ulaşıp Ulusoy Dağ tesislerinde yemek molamız olacak. Karadeniz Turu' muz güzel anılar ve güzel dostluklar biriktirerek İzmir'e doğru devam ediyor. Ankara, Afyon, Uşak yolunu takip ederek İzmir'e ulaşıyoruz. Bir başka BİGEZEN TUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Lüks Otellerde 6 Gece Konaklama
1 Gece Batum Konaklama
2 Gece Yayla Konaklama
5 Akşam yemeği 6 Sabah kahvaltısı
Lüks Otobüsler İle Ulaşım
Batum Ulaşım ve Batum Turu
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Çevre Gezileri
Zorunlu Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler ve oteldeki yapılan harcamalar
Batum’da Akşam yemeği
Dolmuş Ücretleri + Milli Park Girişleri (Zorunludur) - 1750 TL
Müze giriş ücretleri
Zipline ve Çoruh Nehri Rafting Ücretleri
Ordu Teleferik ücreti
Yurtdışı Çıkış Harcı

EK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza son gün kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir

MÜŞTERİ, işbu Sözleşme konusu hizmetin nitelikleri, satış bedeli ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin detaylı bilgiler içeren broşürü okuyup bilgi sahibi olduğunu; yurtdışı konaklamalarında tur kalkış tarihinden itibaren en az altı ay geçerli ve sınır kapılarında giriş çıkış kaşesi basılabilmesi için en az iki sayfalık boş sayfası bulunan pasaportunu, geçerli vizesini ve nüfus cüzdanını, Kıbrıs turlarında ise nüfus cüzdanını yanında bulunduracağını, pasaport ile ilgili herhangi bir muamele eksikliğinden veya MÜŞTERİ'nin kendinden kaynaklanan kişisel nedenlerle (vergi borcu, vize eksikliği, herhangi bir devlet kurumunun izin vermemesi vb.) çıkışının engellenmesi veya Türkiye'den çıkış yapılan ülkede pasaport, vize ve benzeri muamele eksiklikleri ve/veya aykırılıkları nedeniyle ülkeye girişin engellenmesi durumunda Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğu doğmayacağını; bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu; MÜŞTERİ yanında bulunan eşyaları takip ve kontrol etmekle yükümlü olduğunu, tur esnasında kaybolan, hırsızlık konusu olan, zayi olan eşyalardan Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin veya çalışanlarının hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğunun bulunmadığını, belirtilen nedenlerle Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'ye ve/veya çalışanlarına karşı talepte bulunmayacağını; işbu Sözleşme'nin imzası ile konaklayacağı tesisin ve seyahat edeceği aracın tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla yükümlü olduğunu; tur lideri, tesis, acente ve ulaşım aracı yetkililerince satın alınan hizmetle ilgili olarak bildirilen kurallara uyacağını, üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atmayacağını ve üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atması halinde doğabilecek maddi/manevi tüm zararlardan şahsen ve birinci derecede sorumlu olacağını, aksi halde Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin Sözleşme konusu hizmeti ifa etmeyeceğini ve bu nedenle MÜŞTERİ'nin iade hakkının bulunmadığını; MÜŞTERİ'nin işbu Sözleşme konusu Paket Tur kapsamı dışında alacağı ekstra yiyecek-içecek, kişisel harcamalar ve program dışı tüm mal ve hizmetlerin bedelinin kendisi tarafından ödeneceğini; ifa edilen hizmetin ayıplı olduğundan bahisle hizmeti kullanmayı sonlandırması halinde işbirliği yapma ve özenli davranma borcu gereği Paket Tur Düzenleyicisi veya ACENTE yetkilisine ve konakladığı otele sona erme sebeplerini yazılı olarak bildireceğini, aksi halde hizmeti alıp kullanmış addolunacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 18 Kişi dir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden bigezentur.com kesinlikle sorumlu değildir.

Acenta yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acenta'ya müşterileri gönderebilir bu sayede müşterinin tatil planı bozulmamış olur.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.


İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.


Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turlasana sorumlu değildir.


Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır. 

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#19
LOKASYON:
Karadeniz (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
5 sabah kahvaltısı,5 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Mavişehir Mavi Bahçe Önü (19:15)
Bostanlı İskele (19:30)
Karşıyaka Anıt (19:40)
Bayraklı Üstgeçit (19:50)
Fahrettin Altay (20:15)
Hatay Üçyol (20:30)
Bornova Ege Üniversitesi Hastane Önü (21:00)
Manisa Eski Garaj Önü (21:45)
İPTAL POLİTİKASI:
Olası iptal ve iade de 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Kanunu'na bağlı Paket Tur Yönetmeliğine bağlı olarak hazırlanmış olan Paket Tur Sözleşmesi'nde geçerli olan ilgili maddeler esas alınacaktır. Seyahat Acentalarının 1618 sayılı kanun ile kurulduğunu, bir yasası olduğunu ve Paket Tur Yönetmeliği Kanuna göre hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Paket Tur Yönetmeliği Kanunu gereği kısaca iptal şartları aşağıdaki gibidir;

1- Uçaklı Turlar da veya Promosyon olarak afiş edilen turlar da iptal iade hakkı yoktur.

2- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 7 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 7 günden az kalması durumunda iptal etme hakkı bulunmamaktadır. Kapora iadesi veya tur ücreti iadesi yapılmaz.
3- Katılımcının, kendisinin veya 1. derece yakınının(Anne-Baba-Kardeş) sağlık sorunu ile ilgili iptal talebinde tur ücret iadesini SİGORTA ŞİRKETİ yapmaktadır. Sigorta şirketine, katılımcı Türkiye devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim veya en az 2 doktor imzalı) sunmak zorundadır. Sigorta Şirketi, kronik rahatsızlıkları (daha önceden teşhisi konulabilen tansiyon, şeker, astım vb. gibi durumlar) karşılamaz.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın